ت مثل تایباد ... ت مثل تربیت...(کلاس ششم)
درباره ششم ابتدایی،روشهاوالگوهای تدریس،ششم،کار وفناوری ششم،تفکر و پژوهش ششم،فارسی ،کتاب جدید التالیف ،ریاضی،علوم،مطالعات اجتماع 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان درباره حذف آزمون نمونه دولتی و استعداد های درخشان چیست؟
لینک دوستان
پیوندهای روزانه

شرایط جدید بیمه تکمیلی و طلایی فرهنگیان ابلاغ شد+نمونه فرم

شرایط جدید بیمه تکمیلی و طلایی فرهنگیان  ابلاغ شد+نمونه فرم

شرایط جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان قراداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان با شرکت آتیه‌سازان حافظ منعقد شد و دو روش بیمه‌ای به روش بیمه‌گری و صندوقی وجود دارد که فرهنگیان می‌توانند یکی از آنها را انتخاب کنند. به گزارش خبرنگار اجتماعی تسنیم، قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان منعقد شد. در بخشنامه‌ای که در این رابطه به

شرایط جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان

قراداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان با شرکت آتیه‌سازان حافظ منعقد شد و دو روش بیمه‌ای به روش بیمه‌گری و صندوقی وجود دارد که فرهنگیان می‌توانند یکی از آنها را انتخاب کنند.

شرایط جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان

به گزارش خبرنگار اجتماعی تسنیم، قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان منعقد شد. در بخشنامه‌ای که در این رابطه به استان‌‌ها ابلاغ شده، آمده است:‌ تفاهم‌نامه بیمه تکمیلی بین وزارت آموزش‌وپرورش و شرکت آتیه‌سازان حافظ در دو طرح “الف” و “ب” از اول دی ماه ۹۷ اجرا می‌شود.

طرح “الف”؛ بیمه تکمیلی به روش بیمه‌گری برابر تعهدات به شرح جدول پیوست

مزایای این طرح (روش بیمه‌گری) عبارتند از: بازپرداخت هزینه‌کرد بیمه‌شدگان در کوتاه‌ترین زمان ممکن.پرداخت فرانشیز خدمات در طرح “الف” به میزان ۲۰ درصد توسط بیمه شده. ارائه خدمات حداکثری به همراه تضمین در پرداخت اسناد هزینه‌شده به صورت آنلاین توسط شرکت طرف قرارداد.

طرح “ب”؛ بیمه تکمیلی به روش صندوق درمان با جدول تعهدات مشابه سال گذشته

ضرورت دارد هریک از ادارات کل آموزش‌وپرورش با رعایت دقیق شیوه‌نامه پیوست و موارد ذیل تلاش خود را درخصوص اجرای هرچه بهتر این امر، اطلاع‌رسانی لازم و کسب رضایت بیمه‌شدگان معمول دارند.

مهلت انتخاب بیمه تکمیلی تا ۲۰ دی

فرهنگیان متقاضی بیمه درمان جهت انتخاب یکی از دو طرح فوق‌الذکر باید تا تاریخ ۲۰ دی  ۹۷ با مراجعه به ادارات تعاون محل خدمت نسبت به انتخاب یک طرح اقدام کنند.

ضروری است فرهنگیان متقاضی جهت بیمه خود، همسر و تمام فرزندان تحت تکفل از تاریخ اول دی ۹۷ الزاما یکی از دو طرح مذکور در بند (۱) را انتخاب کنند.

همکاران متقاضی جدید می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰ دی ۹۷ با مراجعه به کارشناسان تعاون و امور رفاهی  ادارات آموز‌ش‌وپرورش محل خدمت با تکمیل فرهم پیوست نسبت به انتخاب یکی از دو طرح “الف” یا “ب” جهت بهر‌ه‌مندی از پوشش بیمه تکمیلی اقدام کنند.

فرهنگیانی که از اول دی متقاضی بیمه تکمیلی می‌شوند؛ بخوانند

تأکید می‌شود فرهنگیانی که از تاریخ اول دی ۹۷ متقاضی پوشش بیمه تکمیلی هستند صرفاً به همراه همسر و تمام فرزندان می‌توانند تحت پوشش قرار گرفته و از مزایای این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند.

شرایط انصراف

بیمه‌شدگانی که به هر دلیل متقاضی انصراف از پوشش بیمه‌ای هستند تا تاریخ ۲۰ دی ۹۷ ضرورت دارد جهت تکمیل فرم انصراف به ادارات تعاون محل خدمت مراجعه و ادارات موظف به دریافت و ابطال هولوگرام آنها هستند. بدیهی است در غیراینصورت انصراف این افراد پذیرفته نشده و حق بیمه تکمیلی از حقوق آنها کسر خواهد شد.

ارائه اسناد هزینه درمان و مراجعه به مراکز طرف قرارداد شرکت بیمه جهت استفاده از خدمات درمانی از تاریخ اول دی ۹۷ به بعد به منزله درخواست ادامه بیمه تکمیلی درمان محسوب شده و انصراف از ادامه بیمه برای افراد مسیر نخواهد بود.

ادارات تعاون ادارات کل مناطق و نواحی تا تاریخ ۱۵ بهمن ۹۷ باید تمام درخواست‌های متقاضیان بیمه تکمیلی درمان را پس از تأئید به شعب شرکت آتیه‌سازان حافظ تحویل دهند.

میزان حق بیمه ماهانه

حق بیمه ماهانه در طرح “الف” برای هر نفر از کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و افراد تحت تکفل آنها که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۶۸۵٫۹۰۲ ریال است که تماما از حقوق کارمند کسر می‌شود.

حق بیمه ماهانه در طرح “ب” برای هر نفر از کارکنان رسمی، پیمانی و افراد تحت تکفل آنها که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۳۹۰٫۰۰۰ ریال است که تماما از حقوق کارمند کسر می‌شود.

حق بیمه ماهانه در طرح “ب” برای هر نفر از کارکنان قراردادی و افراد تحت تکفل آنها ۴۹۰٫۰۰۰ ریال است.

شرط تحت پوشش بردن والدین

والدین تمام کارکنان به جز والدینی که از سنوات گذشته تحت پوشش بیمه تکمیلی بوده و اسامی آنها در فهرست بیمه‌شدگان موجود است و همسر کارکنان مونث مطابق با جدول و مفاد شیوه نامه پیوست با مبلغ سرانه ۵۹۰٫۰۰۰ ریال به ازای هر نفر تحت پوشش قرار می‌گیرند.

کارکنان سازمان‌های وابسته همچون سازمان پژوهش، نهضت سوادآموزی، سازمان مشارکت‌های مردمی،‌ سازمان نوسازی، دانشگاه رجایی، کانون پرورشی و … همچون سنوات گذشته و به شرط تامین و پرداخت ۱۰۰ درصد حق بیمه می‌توانند تحت پوشش قرار بگیرند.

به جهت تسریع در ارائه خدمات به بیمه‌شدگان مقرر شد از تاریخ اول دی به روش استعلام کدملی بیمه‌شدگان در مراجع و مراکز درمانی طرف قرارداد به آنها خدمات مورد نیاز ارائه شود.

 

 


برچسب ها: شرایط جدید بیمه تکمیلی و طلایی فرهنگیان ابلاغ شد+نمونه فرم، شرایط جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان، قراداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان، شرکت آتیه‌سازان حافظ،  
[ جمعه 30 آذر 1397 ] [ 05:37 بعد از ظهر ] [ وحید لطفی ]

واریزی 19 هزار ریالی درآستانه شب جمعه برای فرهنگیان

واریزی 19 هزار ریالی درآستانه شب جمعه برای فرهنگیان
معلمان امروز با مشاهده پیامکی بانکی مبنی بر واریز ۱۹ هزار ریال به حساب خود، بهت زده شده اند. آنان گفتند: قشر فرهنگی که اکنون در روزهای پایانی آذرماه و در آستانه شب یلدا، بی صبرانه منتظر واریز حقوق هستند، اکنون مبهوت مانده اند که این مبلغ از کجا و به چه منظوری به حساب آنان واریز شده است. سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی هم با تایید واریز چنین مبلغی به حساب فرهنگیان استان، گفت: این مبلغ با عنوان حقوق به حساب فرهنگیان واریز شده اما از چند و چون ماجرا خبر بی اطلاعم. عباس سعیدی اظهار داشت: این رقم از طرف وزارت آموزش و پرورش به حساب همکاران واریز شده است. در خراسان شمالی ۱۵ هزار فرهنگی مشغول به خدمت هستند.  

برچسب ها: واریزی 19 هزار ریالی درآستانه شب جمعه برای فرهنگیان، hvdcd u[df fvhd luglhk،  
[ چهارشنبه 28 آذر 1397 ] [ 09:25 بعد از ظهر ] [ وحید لطفی ]

رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش گفت: رتبه‌بندی طبق مقرراتی که اعلام شده است شامل تلاش‌ها و کوشش‌های معلمان هنگامی که کار می‌کنند، است بنابراین رتبه‌بندی خاص معلمان شاغل است.

احمد صافی در گفت‌وگو با فارس در واکنش به خواسته مخاطبان این خبرگزاری در سامانه «فارس من» درباره «در رتبه بندی معلمان باز نشستگان فرهنگی فراموش نشوند»، اظهار کرد: رتبه‌بندی طبق مقرراتی که اعلام شده است عبارت است از تلاش‌ها و کوشش‌های معلمان هنگامی که کار می‌کنند، درس می‌دهند و تحقیق می‌کنند بنابراین رتبه‌بندی خاص معلمان شاغل است.

وی ادامه داد: برای بازنشستگان باید فکرهای دیگری شود به عنوان مثال مهم‌ترین مسئله این است که تجارب معلمان بازنشسته را بگیرند و از تجارب آنها امکاناتی برای معیشت‌شان در نظر بگیرند؛ مثلاً آثارشان را چاپ کنند، خاطره‌های‌شان را به قلم بکشند، نوشته‌هایشان را منتشر کنند و این می‌تواند کمک کند.

صافی افزود: امسال قرار است ۲۰ درصد به حقوق همه شاغلان اضافه کنند که طبق قانون به بازنشستگان هم اضافه می‌کنند؛ دوم اینکه قرار است ۲ هزار میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق اختصاص دهند و ما جلسات متعددی از جمله امروز با رئیس صندوقبازنشستگی کشور و چند نماینده و رؤسای کمسیون‌های مجلس داریم درباره اینکه چکار کنیم تا این ۲ هزار میلیارد افزایش پیدا کند زیرا می‌خواهیم تا ۵ هزار میلیارد افزایش یابد و اگر این افزایش رخ دهد، کمک کسانی است که فاصله حقوق دارند و احساس تبعیض می‌کنند.

وی گفت: سومین مسئله این است که رئیس صندوق بازنشستگی می‌گوید که یک سامانه‌ای طراحی شده است تا فرزندان بازنشستگان که لیسانس، فوق‌لیسانس و دکترا دارند در آن ثبت‌نام کنند و در شرکت‌ها و کارخانه‌ها از وجود این افراد در حد امکان استفاده شود.

رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه عنوان شده است که وام به کسانی است که بازنشسته هستند و وام نگرفته باشند، تخصیص می‌یابد، گفت: همچنین طرح «در خانه نمانید» اجرا می‌شود تا افراد بازنشسته در این طرح گردشگری شرکت کنند و سوبسید گردشگری برای ایرانگردی به آنها داده می‌شود.

وی تصریح کرد: از دیگر اقدام صندوق بازنشستگی، رایزنی برای پرداخت زودتر حقوق، برگزاری‌های دوره‌های آموزشی برای سلامتمانند آلزایمر و پیگیری بیمه تکمیلی بازنشستگان است.

صافی درباره بازنشستگان آموزش و پرورش گفت: معتقدم خواسته‌های بازنشستگان به حق است و ما باید برای ۸۵۰ هزار بازنشسته آموزش و پرورش بیشتر تلاش کنیم و به سراغ نمایندگان و مسؤؤلان برویم و بتوانیم به معیشت و تکریم آنها بیشتر توجه شود.

وی از تأسیس باشگاه‌های خاص بازنشستگان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: دو باشگاه در تهران و کرج ایجاد شده است و سومین باشگاه هم قرار است در تبریز افتتاح شود.


برچسب ها: رتبه‌بندی خاص معلمان شاغل است،  
[ دوشنبه 26 آذر 1397 ] [ 07:34 بعد از ظهر ] [ وحید لطفی ]

رییس دانشگاه فرهنگیان در مراسم روز دانشجو در پردیس شهید چمران گفت: بهترین نگاه ها، نگاه فاخر به کار معلم و نقش معلمی در جامعه است؛ یک ساعت کار معلمی برابر با ۱۰ ساعت کار فیزیکی است.

به گزارش میزان، در نشست صمیمی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان استان تهران با وزیر آموزش و پرورش که به مناسبت ۱۶ اذر روز دانشجو با حضور هیئت رئیسه دانشگاه در پردیس شهید چمران برگزار شد، خنیفر رییس دانشگاه فرهنگیان ضمن پاسداشت روز دانشجو، این روز را روز علم، دانش، بینش، پویش، جوشش و پژوهش خواند و ابراز امیدواری کرد: در این روز با حضور در جمع دانشجومعلمان از دغدغه ها، نقد‌ها و پیشنهادات دانشجویان مطلع شده و پاسخ‌های درخور به مطالبات آنان بدهیم. وی سنت تکریم ایام، افراد و آثار را سنت حسنه انسانی دینی و تاریخی دانست و ضمن اشاره به ۱۶ آذر به عنوان مناسبتی دانشجویی به بیانفلسفه نامگذاری این روز و شهادت سه تن از دانشجویان در سال ۱۳۳۲ پرداخت.

خنیفر ضمن گرامیداشت حضور وزیر آموزش و پرورش و معاونان ایشان، رییس آموزش و پرورش استان تهران و هیئت رئیسه، استادان و مدیران پردیس‌ها و مراکز در جمع خانواده دانشگاه فرهنگیان، خاطر نشان کرد: معلم آسمان یک جامعه است و هم صحبتی با آسمان‌ها مایه سربلندی است.

وی با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص) که فرمودند: خداوندا برای معلمان نزد تو آمرزش می‌طلبم، آنان را آمرزیده کن، عمرشان را زیاد کن و در اشتغالشان خیر و موفقیت قرار ده"، گفت: هرکس این ۳ را کسب کند، دیگر نیاز به ثروت و شهرت ندارد.

رییس دانشگاه فرهنگیان ضمن بیان روایت‌هایی از ائمه اطهار پیرامون جایگاه و نقش تاثیرگذار معلم در جامعه افزود: به معلم بودنم افتخار می‌کنم، بهترین نگاه ها، نگاه فاخر به کار معلم و نقش معلمی در جامعه است؛ یک ساعت کار معلمی برابر با ۱۰ ساعت کارفیزیکی است.

وی دانشگاه فرهنگیان را دانشگاهی بسیار بزرگ دانست که هیچگاه رو به افول نخواهد گذاشت و تصریح کرد: در سال جدید با حمایت‌های وزیر آموزش و پرورش و اهتمام معاونان دانشگاه، ۴۱ هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان پذیرش شد.

خنیفر در ادامه از دانشجو معلمان برای تحمل فشار‌های ناشی از افزایش جذب، کمبود امکانات و فرسودگی فضا‌ها قدردانی و ابراز امیدواری کرد: در تربیت معلم با حضور، همت و نگرش جوانانی مانند شما نظام تعلیم و تربیت به درجات بالا برسد.

وی با اشاره به شرایط ویژه نظام تعلیم و تربیت و ضرورت جبران نیاز به معلم خاطر نشان کرد: برای تحقق این هدف طاقت، تدبر و تحمل شما نیاز است.

رییس دانشگاه فرهنگیان اضافه کرد: بر آنیم تا در سال‌های آتی ضمن ایجاد بستر و امکانات، جذب دانشجو معلم را افزایش دهم تا نیاز ملی به معلم رفع شود.


[ دوشنبه 19 آذر 1397 ] [ 11:36 بعد از ظهر ] [ وحید لطفی ]

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جای معلم در سر کلاس است نه در زندان و در خط مسافرکشی و دولت باید توجه ویژه به این قشر تأثیرگذار و مهم داشته باشد.

به گزارش فارس، فریده اولادقباد در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (چهارشنبه ۷ آذر ۹۷) گفت: اعمال تحریم‌های یکجانبه و خصمانه آمریکا علیه ایران در پی اعلام خروج آمریکا از برجام توسط ترامپ، عدم قطعیت و بی‌اعتمادی‌های پیچیده‌ای را به وجود آورد که باعث طرح مسائل کلیدی و راهبردی مهمی شده است. 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اقدام آمریکا در خروج از توافق هسته‌ای برجام مبتنی بر چهار محور آسیب‌پذیر کردن نظام جمهوری اسلامی ایران است، اولین محور تاب‌آوری اقتصاد ایران و دومین مورد، تضعیف سرمایه اجتماعی و شکاف سیستم سیاسی با محیط اجتماعی است. سومین مورد، شناخت ایالات متحده آمریکا از زیرساخت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران پس از برجام و چهارم، ضعف اروپا و سایر قدرت‌ها در خنثی‌سازی آثار تحریم‌های ماه ژانویه است. 

وی افزود: امید اصلی سناریوهای اعمال فشار بر ایران، شکست خط مقاومت اقتصادی - اجتماعی کشور پیش از بازیابی ظرفیت زیرساخت هسته‌ای  و استفاده از فشارهای اجتماعی در پرتو فشارهای تحریمی است. بنابراین، فصل مشترک همه سناریوها بر محور بالا بردن تاب آوری اقتصادی و اجتماعی ایران در برابر فشارهای تحریمی است. 

اولادقباد اضافه کرد: دولت جمهوری اسلامی که به دنبال حفظ منافع هسته‌ای کشور و یا منافع ملی کشور در برجام است، الزاما در گام نخست باید به توان مقاومت داخلی تکیه کند، این به معنی بی‌توجهی به دیپلماسی نیست، بلکه صرفا اولویت‌گذاری برای مقاومت اقتصادی کشور در چهارچوب بودجه‌بندی بحرانی با افزایش مبارزه با فساد برای استفاده حداکثری از منابع ارزی محدود کشور برای نیازهای استراتژیک است. 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تضمین اجرایی شدن بودجه‌بندی در شرایط بحرانی با بالا بردن شفافیت به منظور افزایش اعتماد ملی، جذب مشارکت بخش خصوصی غیررانتی، شفاف و رقابتی، مبارزه با فساد رانتخوار و منتفع از شرایط بحرانی کشور و نهایتا تأمین نیازهای راهبردی اقتصادی کشور است. 

وی خاطرنشان کرد: گام دوم، سطح قابلیت هسته‌ای کشور باید بیش از سطح آن در قبل از برجام باشد تا بتواند جلوی خواسته‌های زیاده‌خواهانه جدید ترامپ را بگیرد و وی را به بازگشت دولت ایالات متحده به تعهدات خود وادار کند، نه اینکه ایران تعهدات برجامی خود را انجام دهد و به برخی تعهدات حداقلی اروپا بسنده کند و همچنان فشار تحریمی ایالات متحده را بر همکاری کشورهای جهان به ویژه آسیایی‌ها با خود را تحمل کند. 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گام سوم، افزایش همبستگی و انسجام ملی است، در این پیچ تاریخی حساس باعث افزایش تاب‌آوری اجتماعی کشور در برابر تحریم‌ها خواهد شد و قطعا همبستگی و انسجام ملی یک شعار نیست بلکه یک ضرورت ملی است تا بتوانیم با اتکا به خرد جمعی و استفاده از ظرفیت‌ها و شخصیت‌هایی که منشأ خیر و اثر فراوان هستند، جهت برون‌رفت از چاله‌ها و تنگناهای موجود بهره‌مند شویم که فکر می‌کنم همین همبستگی و انسجام ملی راهش می‌تواند گفت‌وگوی ملی باشد. 

وی با اشاره به مشکلات فرهنگیان افزود: فرهنگیان امروز از لحاظ رفاه و معیشت سخت در تنگنا هستند، بنابراین دولت باید توجه ویژه‌ای به این قشر تأثیرگذار و مهم داشته باشد، متأسفانه دولت‌ها هزینه‌های آموزش و پرورش را بار سنگینی بر بودجه ملی می‌دانند، در حالی که بازده این سرمایه‌گذاری در بلندمدت پایه‌های اساسی توسعه را بنا می‌کند. 

اولادقباد خاطرنشان کرد: سهم آموزش و پرورش از بودجه سالانه کمتر از ۱۰ درصد بودجه عمومی کشور است که بودجه وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۷، ۴۷ هزار میلیارد تومان بود که ما با حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه مواجه هستیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمبود منابع انسانی مشکل دیگر آموزش و پرورش است و این در حالی است که منابع انسانی توانا و آموزش‌دیده، اصل و اساس موفقیت در هر سازمان است. 

وی با تأکید بر حمایت از تشکل‌های معلمان افزود: جای معلم در زندان و در خط مسافرکشی نیست، جای معلم در کلاس درس است.

اولادقباد خاطرنشان کرد: قانون منع به کارگیری بازنشستگان یک فرصت طلایی و مهم برای استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های جوانان، اقلیت‌ها، اقوام که در حوزه‌های مختلف است و امیدوارم به آن توجه شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت:‌ ۳۷ روز است که ۲۰۰ هزار ایثارگر بازنشسته متکفل درمانی ندارند، آقای روحانی! توجه ویژه به بنیاد شهید داشته باشید.


برچسب ها: جای معلمان در کلاس درس است نه خط مسافرکشی!، تبعیض برای فرهنگیان، معلمان مظلوم،  
[ چهارشنبه 7 آذر 1397 ] [ 08:13 بعد از ظهر ] [ وحید لطفی ]

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه امروز در حاشیه نشست هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه روز گذشته هیئت دولت، کار رسیدگی به ۲۴ تبصره پیشنهادی سازمان برنامه و بودجه برای لایحه بودجه ۱۳۹۸ به تصویب رسید.

خبر جدید نوبخت درباره افزایش حقوق‌ معلمان
به گزارش پندار آنلاین: 

وی افزود: ما در واقع با این تصویب، احکامی را که برای اجرای قانون بودجه لازم است را از نظر هیئت دولت نهایی کردیم تا به مجلس تحویل دهیم.

نوبخت تصریح کرد: البته بودجه محدود به احکام نیست و ارقام هم مهم هستند. برای جلسه نهایی که روز یکشنبه داریم، ارقام بودجه و جداول هم تصویب نهایی می‌شود و آن زمان می‌توانیم بگوییم که لایحه برای تقدیم به مجلس آماده است.

وی درباره افزایش حقوق‌ معلمان و کارمندان در سال آینده با بیان اینکه بودجه دخل و خرج دولت است گفت: تا اینجا بر اساس ۲۰ درصد افزایش حقوق خواهیم داشت؛ امیدواریم بتوانیم همه برنامه‌های خود را ضد تحریم کنیم.

 


برچسب ها: خبر جدید نوبخت درباره افزایش حقوق‌ معلمان، افزایش حقوق‌ معلمان و کارمندان در سال آینده، ۲۰ درصد افزایش حقوق، بودجه98،  
[ چهارشنبه 7 آذر 1397 ] [ 08:11 بعد از ظهر ] [ وحید لطفی ]

۲۰۰ هزار تومان کمک هزینه جبرانی به حقوق فرهنگیان واریزشد.

۲۰۰ هزار تومان کمک هزینه جبرانی به حقوق فرهنگیان واریزشد.

کمک هزینه جبرانی دولت به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان برای کارمندان دارای حکم زیر ۳ میلیون تومان واریز شد. کمک جبرانی به حقوق بگیران و کارمندان با حقوق زیر سه میلیون تومان نشان می‌دهد که با شرایط امروز اقتصاد قدرت خرید مردم به قدری تنزل یافته و وضع معیشت به حدی دشوار شده که دریافتی

کمک هزینه جبرانی دولت به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان برای کارمندان دارای حکم زیر ۳ میلیون تومان واریز شد.

کمک جبرانی به حقوق بگیران و کارمندان با حقوق زیر سه میلیون تومان نشان می‌دهد که با شرایط امروز اقتصاد قدرت خرید مردم به قدری تنزل یافته و وضع معیشت به حدی دشوار شده که دریافتی سه میلیون تومان مشمول دریافت کمک خرجی قرار می‌گیرد


برچسب ها: ۲۰۰ هزار تومان کمک هزینه جبرانی به حقوق فرهنگیان واریزشد.، سبد کالا، کمک هزینه جبرانی دولت، فرهنگیان، حقوق زیر سه میلیون تومان،  
[ سه شنبه 6 آذر 1397 ] [ 10:46 بعد از ظهر ] [ وحید لطفی ]

ماینده تام‌الاختیار شرکت «آتیه‌سازان حافظ» خبر داد

تمدید بیمه تکمیلی فرهنگیان تا آخر آذرماه


نماینده تام‌الاختیار شرکت «آتیه‌سازان حافظ» خبر داد  تمدید بیمه تکمیل فرهنگیان تا آخر آذرماه

نماینده تام‌الاختیار شرکت «آتیه‌سازان حافظ» با اعلام خبر تمدید مجدد قرارداد بیمه تکمیلی آموزش و پرورش برای یک ماه دیگر و تا پایان آذرماه گفت: « آموزش و پرورش در حال رایزنی با بیمه‌گران برای ارائه بسته‌های خدماتی متنوع‌تر به فرهنگیان است و به همین علت قراردادش را یک ماه دیگر با آتیه‌سازان تمدید کرده است.»

سعید شاکرمی افزود: « آموزش و پرورش از ما هم جهت قرارداد جدید استعلام گرفته‌ و ما هم پاسخ استعلام‌ آنها را ارسال کرده‌ایم.»

نماینده تام‌الاختیار شرکت آتیه‌سازان حافظ در امور فنی قرارداد بیمه‌های درمان تکمیلی وزارت آموزش و پرورش، همچنین از پرداخت هزینه‌های درمان وزارت آموزش و پرورش به بیمه‌شدگان خبر داد و گفت: « بیش از ٢١٠ میلیارد ریال از این هزینه‌ها در آبان ماه امسال پرداخت شد.»

به گفته وی « با اعتبار تامین‌شده از سوی اداره کل تعاون وزارت آموزش و پرورش، ظرف مدت سه روز کلیه هزینه‌های متفرقه بیمه‌شدگان تا نیمه مرداد ماه گذشته و هزینه درمان بیماران خاص تا پایان آبان ماه امسال پرداخت شد.»

شاکرمی همچنین بر ضرورت کسب رضایت بیماران خاص و دریافت هزینه‌های درمان به صورت هفتگی و خارج از نوبت تاکید کرد و گفت: « انتظار می‌رود با همکاری بیش از پیش آموزش و پرورش با شرکت آتیه‌سازان حافظ به منظور تامین اعتبار کافی، شاهد پرداخت هزینه‌های درمان بیمه‌شدگان در مدت کمتر از یک ماه باشیم.»/ایسنا


برچسب ها: تمدید بیمه تکمیلی فرهنگیان تا آخر آذرماه،  
[ یکشنبه 4 آذر 1397 ] [ 02:40 بعد از ظهر ] [ وحید لطفی ]

بخشنامه فهرست مناطق مرزی برای فرهنگیان ایثار گر

بخشنامه فهرست مناطق مرزی برای فرهنگیان ایثار گر

بخشنامه ۷۱۰/۳۰ مورخ ۹۷/۰۸/۳۰ با موضوع آخرین فهرست مناطق مرزی برای مشاهده فهرست شهرها و جزییات بحشنامه در pdf  اینجا کلیک کنید —————————- اصلاح دستورالعمل تعیین مناطق مرزی (بخشنامه شماره ۱۰۳۱۹۲ مورخ ۱۱/۶/۱۳۹۷ وزارت کشور) دستورالعمل تعیین شهرها و روستاهای مرزی (بخشنامه شماره ۱۴۴۵۳۸/۴۲/۴/۱ مورخ ۱۷/۱۱/۱۳۹۱ وزارت کشور) استانداران محترم سراسر کشور سلام علیکم در اجرای

دستورالعمل تعیین شهرها و روستاهای مرزی (بخشنامه شماره ۱۴۴۵۳۸/۴۲/۴/۱ مورخ ۱۷/۱۱/۱۳۹۱ وزارت کشور)

استانداران محترم سراسر کشور

سلام علیکم

در اجرای ماده ۳۶ آیین نامه اجرایی قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری به پیوست دستورالعمل مربوط به نقاط مرزی جهت هر گونه هماهنگی و اقدام قانونی لازم ابلاغ می گردد. بدیهی است سایر دستورالعمل های ابلاغی هیأت محترم وزیران از قبیل فهرست مناطق کمتر توسعه یافته و امور حمایتی مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور همچنان به قوت خود باقی و دستورالعمل ضمیمه مختص مناطق مرزی می باشد.

دستورالعمل تعیین شهرها و روستاهای مرزی

در راستای اجرایی نمودن ماده (۳۶) آیین نامه اجرایی قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری و قانون اصلاح ماده (۸) قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن مبنی بر ابلاغ نقاط جغرافیایی مرزی از سوی وزارت کشور و با توجه به اهمیت این موضوع، بر اساس شاخص هایی نظیر سطوح مرزی تقسیمات کشوری، کمتر توسعه یافتگی، تأثیرپذیری از مرز و مسائل امنیتی، ۱۶ استان مرزی کشور به ۳ گروه الف، ب و ج به شرح ذیل تقسیم می گردد:

گروه الف: این گروه شامل استانهای آذربایجان شرقی، اردبیل، گلستان، گیلان و مازندران است که از شاخص های بالاتری برخوردار بوده و سطح پایه تعریف شده برای روستا و شهر مرزی، دهستان مرزی می باشد.

تبصره یک- در استان های گیلان و مازندران کلیه شهرهای واقع در دهستان مرزی به استثنای مرکز بخش و مرکز شهرستان، حائز شرایط شهرهای مرزی می باشند.

تبصره دو- در استان های آذربایجان شرقی، اردبیل و گلستان کلیه شهرهای واقع در دهستان مرزی به استثنای مرکز شهرستان حائز شرایط شهرهای مرزی می باشند.

گروه ب: این گروه شامل استانهای بوشهر، خراسان رضوی، خراسان شمایل، خوزستان و هرمزگان است که از شاخص های متوسطی برخوردار بوده و سطح پایه تعریف شده برای روستا و شهر مرزی، بخش مرزی می باشد.

تبصره- در استان های بوشهر، خراسان رضوی و هرمزگان کلیه نقاط شهری تابع بخش مرزی به استثنای مرکز شهرستان حائز شرایط شهرهای مرزی می باشند.

گروه ج: این گروه شامل استان های آذربایجان غربی، ایلام، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کردستان و کرمانشاه است که از شاخص های ضعیف تری برخوردار بوده و سطح پایه تعریف شده برای روستا و شهر مرزی، شهرستان مرزی می باشد.

تبصره در استان های آذربایجان غربی و کرمانشاه کلیه نقاط شهری واقع در شهرستان مرزی به استثنای مرکز شهرستان حائز شرایط شهرهای مرزی می باشند.

لازم به ذکر است:

۱- مراکز استانهای مرزی به دلیل سطح برخورداری، شهر مرزی تلقی نمی گردند.

۲ محدوده مصوب مناطق ویژه و مناطق آزاد اقتصادی به دلیل شرایط خاص مشمول دستورالعمل فوق نمی گردند.

۳- دستورالعمل فوق با فهرست مناطق کمتر توسعه یافته و امور حمایتی مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری مصوب هیأت دولت تعارضی نداشته و آن فهرست به قوت خود باقیست.

۴ با توجه به روند تغییرات و تحولات آتی، شاخص های تعیین شهرها و روستاهای مرزی این فهرست متناسب با برنامه های پنجساله توسعه کشور بازبینی و اعلام می گردد و اختیار اصلاح و الحاق دستورالعمل با معاونت سیاسی و هماهنگی مراجع ذیمدخل خواهد بود.


برچسب ها: بخشنامه فهرست مناطق مرزی برای فرهنگیان ایثار گر،  
[ یکشنبه 4 آذر 1397 ] [ 02:38 بعد از ظهر ] [ وحید لطفی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


هیچ چیزی را نمی توان به کسی یاد داد، ولی می توان به او کمک کرد تا پاسخ ها را از درون خود بیابد....

با سلام وحید لطفی هستم آموزگار پایه ششم شهرستان تایباد
ورودی سال 85 به مرکز تربیت معلم علامه طباطبایی سبزوار هستم و در سال 87 به عنوان سهمیه شهرستان باخرز کار خود را شروع کردم و بعد از 3 سال به تایباد منتقل شدم و تا کنون در شهرستان تایباد مشغول به کارم .
در طول خدمت در همه پایه ها تدریس کردم و در چند سال اخیر فقط در کلاس ششم مشغول خدمت هستم .
معلم نمونه شهرستان تایباد با 11 سال سابقه در سال 97-96

گر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه‌ای را بالا ببری

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


  • paper | وب تکاب بلاگ | خرید رپورتاژ بک لینک
  • صحاب | فروش بک لینک ارزان
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات